Маленькі українці зустрілися з Папою Франциском

папаЗ ініціативи Посольства України при Святому Престолі, у загальній аудієнції з Папою Франциском середу, 19 серпня, взяли участь діти з України, які проживають у місцях зони АТО.

Під час зустрічі, що відбулася напередодні 24-ї річниці Незалежності України, діти, частина з яких — сироти із родин Донбасу та учасників АТО, просили Святішого Отця молитися за мир у Батьківщині. Маленькі українці подарували картину з пейзажем своєї землі, зобразивши куполи церков на тлі сонячного дня.
«Ми православні, — пояснили юні українки, — та сьогоднішня зустріч з Папою означає для нас повернути надію на краще майбутнє, на примирення всього нашого народу».
Дівчатка від 22 липня до 28 серпня знаходяться в гостях у волонтерів з асоціації під назвою «Діти, побачені з місяця». Її очолює священик Енріко д’Антона. Асоціація волонтерів вже 25 років співпрацює з чернігівським фондом Pro Infantia. За цей період організація прийняла в Італії, в області Абруццо, більше чотирьох тисяч дітей з України, починаючи з тих, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Італійські волонтери регулярно передають продовольство, ліки та інші необхідні речі для київської онкологічної лікарні і для шкіл Чернігівської області, а також займаються усиновленням на відстані цілих українських сімей. Діти проживають в італійських родинах.

За матеріалами CREDO з посиланням на Радіо Ватикан