«Малий шлях» до святості: поради від Святої Терези з Лізьє, які змінять ваше життя

Життя «Малої Квітки» – Свята Тереза Дитяти Ісуса і Святого Лику   – тривало  лише 24 роки. Поріг монастиря вона переступали у 15-річному віці. Церква канонізувала її після 28 років по смерті
А сьогодні – одна із чотирьох жінок, що носить титул Учителя Церкви.

Свята Тереза з Лізьє щоденно вистеляла свій шлях до Ісуса «квітами». У день спомину ми зібрали  «букет» кармелітки, який допоміг їй стати святою.

Дитячими кроками до Господа

Свята прагнула бути сильною й витривалою, однак не завжди їй це вдавалось. Тоді вона зрозуміла, що Господь хоче бачити її маленькою дитиною, яка потребує Його допомоги та підтримки. Кармелітка наголошувала не боятись слабкості, а навпаки ж, – визнавати свою безпорадність.  Адже слабкість приваблює Всевишнього

Сліпо впасти в Божі руки

Шлях до Господа полягає у повній довірі та любові. Свята Тереза пропонує визнати свою немічність і прийняти волю й плани Всевишнього, які Він підготував для людини.

Принести радість жертвою

Свята Тереза з усмішкою  долала труднощі. Вона виконувала зречення через любов до Ісуса та світу. Вона щоденно виконувала  малі жертви –дарувала усмішку, добре слово чи ділилась любов’ю.

Святий шлях страждань

Свята Тереза здогадалась, щоб стати Святою, треба багато терпіти. Вона понад усе хотіла стати мученицею, бо  святість зростає у зреченні та терпеливості. Кармелітка вірила, що сходами  страждань вона швидше дійде до Господа.

Секретний інгредієнт

Малий шлях Терези проповідує вірну любов Бога. Свята кармелітка не раз наголошувала на необхідності  цього ключа, який впускає Господа у наше життя. Сама ж згадувала, що Всевишній не оцінює нас за великі подвиги, а бачить лиш нашу любов.

Підготувала Наталка Стареправо