Марія Бурмака презентувала зворушливу пісню-молитву “Повернись живим”

Українська співачка Марія Бурмака представила нову зворушливу композицію “Повернись живим”. Це пісня-молитва, присвячена українським захисникам.

Прем’єра відео на пісню “Повернись живим” відбулася на YouTube-каналі Марії Бурмаки. У ролику можемо бачити світлини українських воїнів.

Знімки українських воїнів надав Ігор Захаренко “Феєрія Мандрів”. У відео увійшли також фото близьких друзів і рідних Марії, які боронять Україну зі зброєю в руках. А також фото українських музикантів Юркеша, Андрія Хливнюка, Тараса Компаніченка, Сергія Василюка, Віталія Кириченка, поета Артема Полежаки, письменника Артема Чеха, Переможця Х-Фактора Михайла Панчишина, режисера Іоанна Зенкова, історика Вахтанга Кіпіані.

“Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані і близькі. Повернись живим – це молитва і заклинання всіх, хто любить. Вночі і вдень, щохвилини і щосекунди. На війні немає атеїстів, і коли навіть вже надії немає – любов, єдине що береже, це і є той самий Ангел Охоронець”, – зазначила артистка.

Джерело: https://z-polus.info/