«Маріяполіс» відновлює позашкільний осередок вихідного дня для дітей модульного містечка

Осередок вихідного дня у «Маріяполісі» повертається: у модульному містечку на Сихові знову діє позашкільний осередок вихідного дня для дітей віком 7-16 років. У першій зустрічі осередку після зими взяли участь понад 70 дітей. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб.
 
Зустріч відбулася 29 квітня. В її рамках близько 15 дітей мали можливість побувати у інтерактивному музеї «Таємна аптека». А для молодших дітей відбулася програма у містечку. Зустрічі відбуваються в рамках діяльності салезіянської «Ораторії».
 
 
«Ораторія» — це проєкт Згромадження Салезіян, до якого залучені волонтери львівських храмів Благовіщення Пресвятої Богородиці і Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.
 
Для дітей та підлітків салезіяни організовують цікаві ігри та конкурси, змагання, походи, майстер-класи, екскурсії, перегляди фільмів та мультфільмів, катехизацію. Осередок працює з двома категоріями дітей: віком 7-12 років та 13-16 років. Завершується програма молитвою за Перемогу і мир в Україні.
 
В зимовий період цей осередок через часте відключення струму припинив свою роботу. А з приходом весни відновив діяльність, вже тепер для мешканців новозбудованої, зимової частини «Маріяполісу», розповів отець-салезіянин Андрій Платош.
 
 
«“Ораторія” — діяльність, притаманна салезіянському стилю педагогіки, виховання та праці з молоддю, яка має чотири характеристики: Дім, що гостинно приймає всіх, Храм, що вічних Божих цінностей навчає, Школа, що готує до життя, Простір для зустрічі з друзями в здоровій та радісній атмосфері», — каже отець-салезіянин Андрій Платош.
 
Зустрічі відбуваються щосуботи з 15:30 до 18:00 у приміщенні їдальні або на подвір’ї модульного містечка.
 
З настанням літніх канікул осередок «Ораторія» переросте у духовно-відпочинковий денний табір «Веселі канікули» спочатку на території містечка, а згодом — в Карпатах.