Маршрут Дороги святого Якова тепер прокладено від Львова до Судової Вишні

12011703_1129003607128761_794155286_oУ суботу, 12 вересня 2015 року, 28 пілігримів з України та Польщі спільно здійснили пішу ходу з Городка до Судової Вишні й відповідно продовжили маршрут Львівської Дороги святого Якова – шляху, який допомагає паломникам з різних куточків світу дійти до Собору в Сантьяго де Компостела (Іспанія), де знаходиться гріб Апостола Якова.

Подолавши 25 кілометрів,  пілігрими віднайшли безліч нових зображень свого небесного патрона – святого апостола Якова Старшого в іконах давніх церков та костелів. Це вже ІІ етап прокладання маршруту Львівської Дороги святого Якова, а першу частину проклали від Львова до Городка 25 липня.

Читайте також: Релігійний туризм: І етап Львівської Дороги святого Якова відкрито

Всі учасники пішого ходу отримали чудові враження та благословення на Шляху Святого Апостола Якова. Парафії різних християнських конфесій об’єднались навколо Львівської Дороги святого Якова та допомагали паломникам пройти через свої населені пункти.

«В селах Долиняни, Милятин, Бар, Довгомостиська та місті Судова Вишня парафіяни на чолі зі священиками УГКЦ, РКЦ, УАПЦ та УПЦ КП зустрічали пілігримів із відкритою та чистою душею. Дарували частунки і, як справжні християни показали, що частування пілігримів – це перший обов’язок і радість для ближнього» – розповідають організатори.

Учасники пішої ходи вручили образ святого апостола Якова парафіянам в костелах святої Анни села Милятин та Матері Божої Помічниці Вірних у Судовій Вишні. Крім того, подяку від організаторів Львівської Дороги святого Якова отримали для своїх парафій церкви святих апостолів Петра та Павла, Святої Трійці, святого Димитрія у селах, які пройшли пілігрими.

«Підсумовуючи пройдений ІІ етап, хочеться подякувати усім паломникам за допомогу і наснагу. Отцям та парафіям сіл на Шляху великий поклін та многая літа за щирі серця» – додає Тарас Завадовський,  ініціатор створення Львівської Дороги святого Якова.

Нагадаємо, Львівську Дорогу святого Якова ViaRegia планують організувати зі Львова аж до Шегині, щоб з’єднатися із Європейським Шляхом. який веде до Собору в Сантьяго де Компостела (Іспанія)