Медичним капеланам УГКЦ вручать дипломи Австрійської освітньої програми для лікарняного душпастирства

svishennyk-v-likarni4 травня 2017 року у Патріаршому домі УГКЦ (вул. Хуторівка, 35-Б) відбудеться вручення дипломів Австрійської освітньої програми для лікарняного душпастирства медичним капеланам УГКЦ. Захід розпочнеться об 11:00 год. Архиєрейською Літургією у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, опісля – лунатимуть виступи викладачів програми та її учасників.

Нагадаємо, що Центр медичного капеланства м. Зальцбург має багатолітній досвід ведення освітніх програм за міжнародним стандартом вишколу медичних капеланів CPE – Clinical Pastoral Education (англ.) KSA – Klinische Seelsorge-Ausbildung (нім.). Програма центру орієнтована на практичне застосування знань та вмінь насамперед в лікувальних установах. Особливістю пропонованої методології є навчання на основі власного життєвого та пасторального досвіду.

Навчання для медичних капеланів УГКЦ тривало з жовтня 2014 року до квітня 2017 року і містило шість блоків: три – в Австрії й три – в Україні. Випускники освітньої програми, серед них вісім священиків-медкапеланів УГКЦ з різних міст України та лікар, асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО м. Києва будуть впроваджувати цю сертифіковану програму для наступних груп медичних капеланів в Україні.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

(097) 6179448 – о. Руслан П’яста, Голова Комісії УГКЦ

у справах душпастирства охорони здоров’я