Мел Гібсон офіційно повідомив про зйомки продовження фільму «Страсті Христові»

jjgggsgttggb44589Актор і режисер Мел Гібсон підтвердив, що працює над продовженням свого фільму 2004 року «Страсті Христові».

Історична драма «Страсті Христові», знята Мелом Гібсоном, вийшла на екрани в 2004 році. Картина зібрала 612 млн доларів у прокаті по всьому світу. При цьому на її виробництво було витрачено 30 млн доларів.

У фільмі розповідається про події, що передують розп’яттю Ісуса Христа. Сценарій був написаний Мелом Гібсоном і Бенедиктом Фіцджеральдом на основі чотирьох канонічних Євангелій: від Матвія, від Марка, від Луки і від Йоана.

За словами режисера, фільм не буде рімейком стрічки, яка вийшла у 2004 році.

«Це не «Страсті-2». Він буде називатися «Воскресіння», – сказав Мел Гібсон.

Гібсон уточнив, що в продовженні «Страстей Христових» мова піде про воскресіння Ісуса Христа. Він зазначив, що це дуже велика тема, тому творці фільму хочуть не просто перенести події з Біблії на кіноекран, а розглянути їх більш уважно.

Над сценарієм нової картини працює Рендалл Уоллес — автор сценарію для фільму 1995 року «Хоробре серце», знятого Мелом Гібсоном і який отримав п’ять премій «Оскар».

Зазначимо, що в неділю, 4 вересня 2016 року, на 73-му Венеціанському кінофестивалі відбулася головна прем’єра позаконкурсної програми — «За покликом сумління» (Hacksaw Ridge). Це п’ята режисерська робота Мела Гібсона після «Страстей Христових» і перша, рівно через 10 років після фільму «Апокаліпсис», який вийшов в 2006 році.

Таким чином, новий фільм про Ісуса Христа стане другою режисерською роботою голлівудського актора після довгої перерви.

Джерело: «RISU».