Мел Гібсон зняв новий фільм про християнина, який рятував солдатів під час Другої світової

fhfhhgsggsНову кінострічку Мела Гібсона «З міркувань совісті» вже широко обговорюють у кіносвіті.

«З міркувань совісті» (англ. «Hacksaw Ridge») — американсько-австралійський військово-драматичний фільм, знятий Мелом Гібсоном. Прем’єра стрічки в США відбулась 4 листопада 2016 року. Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про медика армії США часів Другої Світової війни Дезмонда Досса, який відмовляється вбивати людей і стає першим ідейним ухильником.

Режисер кінокартини і володар премії «Оскар» Мел Гібсон відверто каже, що ця захоплююча історія торкнулася його серця. «Я навіть заплакав на 94-ій сторінці …» – каже він.

Мел Гібсон став  режисером – вперше за 10років. Цей фільм він в певному сенсі вважає продовженням «Хороброго серця».

«Але він набагато складніший, – наголошує сценарист. – Його основна тема – любов, а не війна».

Досс, перший з «ухильників совісті» отримав Медаль Пошани, є живим прикладом мужності та людяності. В одному з епізодів фільму він озвучує своє кредо: «Не знаю, як я буду жити з самим собою, якщо зраджу те, у що вірю».

Дезмонд Досс йде в бій тільки з вірою в Бога і Біблією в якості зброї. Йому дійсно нічого іншого не залишалося. У цьому було його покликання. Опинившись на вершині хребта, коли всі інші відступали, він замислюється на хвилину, після чого запитує: «Чого ти хочеш від мене?». Він налаштовується на хвилю цього внутрішнього голосу, на хвилю голосу свого Бога. В результаті вірність своїм переконанням рятує його душу.

Точна дата виходу фільму на великі екрани України поки що не відома.

Джерело: «Чого ти хочеш від мене?»