Мелодрама «До зустрічі з тобою»: кохання та «бджолині» гетри

  завантаженняКінострічка «До зустрічі з тобою»  (англ. «Me Before You», 2016 р.) – американський романтичний фільм режисера Теа Шеррок за сюжетом однойменного роману Джоджо Мойес 2012 року. Головні ролі у фільмі виконали зірка культового серіалу «Гра Престолів» Емілія Кларк та Сем Клафлін (відомий за такими фільмами: “Голодні ігри”, “Білосніжка і мисливець” тощо).

  Сюжет фільму такий: дивакувата, наївна та дуже добра дівчина Луїза Кларк ніяк не може знайти свого місця та покликання в цьому житті. Про таких як вона кажуть «не від світу цього». Лу (так її ніжно називають рідні) намагається допомогти своїм батькам, у яких наразі складна фінансова ситуація. У неї є хлопець та занадто яскравий гардероб. Здавалося б, чого ще треба молодій леді…
emilia-clarke-sam-claflin-me-before-you-zoom-112e0d57-ba56-4cbb-9349-6a0ffa6d3741

   Невдовзі Лу знаходить хорошу роботу – вона стає доглядальницю Вільяма Трейнора, чоловіка, прикутого до інвалідного візка. Колись Вілл, красень-серцеїд із багатої родини, був надзвичайно успішним у кар’єрі та особистому житті. Жахлива трагедія повністю змінила його долю. Депресія, думки про самогубство і відчай – з такими емоціями Вілл прокидався щодня, аж поки у його життя як кольоровий вихор емоцій не ввірвалась Лу.

  me-before-you-5Вона зовсім не схожа на гламурних, меркантильних і спокусливих жінок, яких він любив раніше. Дівчина живе в своєму світі, де нема ненависті й зла. Вона вміє радіти простим речам – як-от «бджолиним» гетрам, які носила в дитинстві, більше, аніж розкішним та коштовним подарункам. Цинічний і ображений на всіх Вілл поволі закохується в цю дівчину із велетенським серцем та прекрасною посмішкою, і cтає чоловіком, який врешті запросив на побачення дівчину в червоній сукні.

  оооооеееееееЛу також відповідає йому взаємністю. Незважаючи на важку хворобу, Вілл не може протистояти справжньому коханню, яке, хоч із запізненням, але все-таки прийшло у його життя. Це почуття змінює і саму Лу. На початку фільму Вілл покохав в  ній маленьку, беззахисну дівчинку, адже Лу досі так і не подорослішала. Та невдовзі його кохання перетворює її на сильну цілеспрямовану жінку. Чи обере головний герой життя з Лу, ви дізнаєтесь, тільки переглянувши цей неймовірно красивий фільм  із романтичними саундтреками, глибоким змістом і щирими емоціями.

  me_before_you-620x412Я не знаю, за якими канонами християнської моралі можна судити рішення Вілла, і чи маємо ми право взагалі когось осуджувати. Я знаю тільки одне – це історія про справжнє чисте кохання. А в таких почуттях завжди присутній Бог, який керує серцями людей, робить нас безстрашними перед обличчям найважчих випробувань.

   ME BEFORE YOUСтосунки головних героїв – це приклад жертовної любові, яка ніколи нічого не вимагає. Тут можна сказати тільки одне: я кохаю тебе не за твої успіхи в роботі, у суспільному житті, не за амбіції, не за твою зовнішню красу і усі твої таланти, а всупереч всім твоїм недолікам, твоєму саркастичному гумору, «колючим» коментарям в мою сторону; я не прагну змінювати тебе, бо все, що є в мені, любить все, що є в тобі; я не хочу, щоб ти мене захищав, я хочу піклуватись про тебе і охороняти твій сон; я хочу купити тобі «бджолині» гетри з твоїх дитячих спогадів, щоб тільки побачити твою усмішку; і якщо я усвідомлюю, що життя зі мною не подарує тобі щастя, я можу навіть відмовитись від тебе, хоч це і повністю зруйнує мене… Саме такі непідробні емоції викликає цей фільм, який не може залишити байдужими нікого, хто досі, незважаючи на всі підступні життєві маніпуляції, вірить у справжню любов і молиться за неї Богові. Бо все-таки ми глобально самотні та розгублені до зустрічі із всесильним та благородним коханням.

Приємного перегляду!

Лідія Батіг