Мер Львова: «За роки незалежності Патріарх Варфоломій зробив для України найбільший подарунок – ми отримали Українську православну Церкву»

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні взяв участь в заходах у Києві, присвячених візиту до України Вселенського Патріарха Варфоломія. Під час зустрічі мер Львова подарував Вселенському Патріарху Варфоломію Колекційне зібрання творів України (альбом експонатів Львівської картинної галереї).

 

«За роки незалежності Патріарх Варфоломій зробив для України, мабуть, найбільший подарунок. Ми отримали Українську православну церкву. Велика честь для мене вітати Всесвятійшого в Україні», – зазначив мер міста Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні зранку на території Собору Святої Софії Київської просто неба відбулася Літургія, яку очолили двоє Предстоятелів: Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

До Літургії долучилися представники львівського духовенства, зокрема Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, Митрополит Львівський Макарій з кліром. Також в урочистостях на території Собору Святої Софії Київської взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий разом з представниками департаменту «Адміністрація міського голови».

Джерело: Львівська міська рада