Мер Львова зустрівся з відомим мотиваційним спікером і тренером Ніком Вуйчичем, в рамках його візиту до міста

Відомий мотиваційний спікер, автор бестселерів Нік Вуйчич сьогодні вперше приїхав до Львова з програмою «Життя без обмежень». З нагоди цього в мерії відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Ніком Вуйчичем.

DSC_0725


Мер вручив Ніку посвідчення радника міського голови з питань інклюзивної освіти. Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зробив коротку презентацію про інклюзивну освіту Львові. також Нік залишив запис у Книзі почесних гостей міста Львова. А вже о 18.00 Нік виступить перед львів’янами на стадіоні «Арена Львів».   

«Ви є легенда, Ви надихаєте! Я думаю, що Львів отримає дуже великий поштовх завдяки Вашому візиту, адже Львів – це особливе місто», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Під час зустрічі презентували інклюзивні проекти Львова, а також мер вручив Ніку Вуйчичу посвідчення позаштатного радника міського голови Львова з питань інклюзії, та запросив до спільної роботи.

«Дякую, що приймаєте мене тут, для мене це підбадьорення бачити прогрес цього міста і України», – зазначив Нік Вуйчич, мотиваційний спікер і тренер.

Нік Вуйчич також зробив запис у Книзі почесних гостей м. Львова.

DSC_0748

 


«Нік Вуйчич – людина, яка народилася без рук і ніг. Він зміг не просто реалізувати себе, але надихнути своїм прикладом тисячі людей. Нік не тільки живе повноцінним і насиченим життям, а й допомагає іншим знайти віру, надію та любов», – розповідають головні організатори – комунікаційне агентство «Ключові Стратегії».

Це уже шостий візит Вуйчича в Україну. Під час останнього, Нік зібрав на Хрещатику понад 500000 людей. На цей раз Нік виступить зі своїм надихаючим посланням у трьох містах-мільйонниках: Львові, Одесі, Києві, та підтримає ініціативу українців щодо безпечної школи.

Програма візиту Ніка Вуйчича у Львові включатиме мотиваційний виступ перед десятками тисяч львів’ян, спілкування з представниками засобів масової інформації, бізнесом і місцевою владою.

«Нік Вуйчич поділиться таємницями свого успіху та розповість, як він став щасливим батьком чотирьох дітей, гарним чоловіком та всесвітньо відомим спікером. Ніка запрошують по всьому світу, і його виступами надихаються президенти, політики, діти, вчителі, всі без виключення дивуються його силою духа, прикладом та жагою до життя. Він розповість, що утримувало його від відчаю у важкий період і пояснить, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, не дивлячись на будь-які обмеження і перешкоди», –  зазначають організатори.  

Довідка

Нік Вуйчич – мотиваційний спікер, який народився без рук і ніг, але не тільки живе повноцінним життям, а й став відомим на весь світ.

Кілька цифр про Ніка Вуйчича:

  • 250 разів на рік він виступає з програмою “Життя без обмежень”
  • 57 країн він уже відвідав
  • 13 президентів зустрічались із Ніком особисто
  • 8 парламентів запросили його виступити на трибуні
  • 8 мільйонів людей – приблизна цифра аудиторії Вуйчича
  • 1749 людей Нік обійняв за 1 годину і це світовий рекорд.

За матеріалами: ЛМР