Міський голова Львова Андрій Садовий пожертвував свою зарплатню за місяць для бездомних

Таким чином, міський голова Львова Андрій Садовий, долучився до благодійної акції “Цеглина добра”, яку ініціював правлячий архиєрей Чиказької єпархії Владика Венедикт (Алексійчук) з нагоди 10-річчя своєї архиєрейської хіротонії.

«Возлюбім один одного» — слова, які є гаслом мого єпископського служіння, 10 річницю якого я святкую цього року. Найбільшим подарунком для мене є сповнення цього обов’язку — допомога людям, які в цей час найбільше потребують уваги та любові”, – підкреслив Владика Венедикт.

 Міський голова Львова Андрій Садовий  не лише пожертвував свою зарплату за місяць, але також вручив Владиці символа міста Львова – лева. 

“Нас покликав Владика Венедикт і не прийти не можна, бо то буде гріх. Я хочу долучитися трошки, місячну зарплату перераховую на “Оселю”, вона невелика насправді, але все що маю. І хочу від нашої громади міста подарувати Владиці такого левчика, щоб він перебуваючи у Сполучених Штатах, дивився на цього левчика і згадував Львів”.

До благодійної акції “Цеглина добра” долучилася велика кількість небайдужих. Зібрано понад 240 тисяч гривень. Про це поінформували у БО “Фундація Духовного Відродження”.