Міський голова Львова вручив відзнаку «Почесний знак Святого Юрія» митрополиту Димитрію (Рудюку)

10983214_894929500548646_3887544531774263587_nСьогодні, 1 травня, у приміщенні львівської міськради відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня міста. Під час сесії міський голова Львова Андрій Садовий привітав мешканців з прийдешнім святом та вручив відзнаки «Почесний знак Святого Юрія» представникам духовенства міста.  Почесну нагороду за молитовність і щиру місіонерську працю у дні боротьби за волю і єдність України, відданість своїй пастві, духовну опіку над рідною землею та любов до свого народу отримав митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк).

«Представлю вам алегорію: стурбовану матір-Україну, увінчану короною з коштовними перлами. У ній – 6 діамантів, які є столицями української держави: Київ, Галич, Львів, Остріг, Чигирин і Батурин. І ось найкраще місце в ній відведено Львову – як культурній столиці України. І якщо треба буде підтримати збентежену матір-Україну, Львів обов’язково приставить до неї Лева і Побідоносного Великомученика Юрія» – зазначив владика Димитрій.

Нагадаємо, що «Почесним знаком святого Юрія» нагороджують громадян України та інших держав за видатні заслуги перед Львовом у галузі розвитку економіки, науки, освіти, мистецтва, охорони здоров’я, а також за видатну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність. Вiдзнаку у виглядi хреста, у який вписане коло iз зображення Святого Юрiя — покровителя Львова, виготовлено за проектом художника Iвана Турецького.