Мобільний застосунок “Цитати Любомира Гузара” вже працює!

mg_9273Хотіли б щоб поруч завжди був добрий порадник? Завантажуйте у свої мобільні телефони застосунок “Цитати Любомира Гузара” і щоденно матимете мудру пораду.

Зараз у застосунку завантажено понад 200 цитат Блаженнішого Любомира, більшість із книги “Бути людиною”, декілька десятків цитат зібрано за період 2011-2017 роки. Цитати погруповані у вісімнадцять рубрик, зокрема “Бути людиною”, “Бути журналістом”, “Про владу”, “Про відпочинок” тощо.

Автором став колись громадський активіст і політик, а сьогодні радник міського голови Андрій Юсов за підтримки Вінницької міської ради та iHUB. А вже вінницькі програмісти та дизайнери реалізували проект технічно: трохи більше, ніж за місяць розробивши два застосунки для iOS та Android, котрі вже доступні для завантаження в AppStore та GooglePlay безкоштовно. Щоб його знайти необхідно у стрічці пошуку ввести запит “Цитати Любомира Гузара”.

Розробники обіцяють, що в процесі розвитку застосунку вони додаватимуть до нього ще більше цитат, а також просять волонтерів допомогти перекласти застосунок на інші мови.

Застосунок не переобтяжений надмірним функціоналом: тут є лише цитати, біографія Блаженнішого, можливість налаштувати push-повідомлення (від одного до 24 протягом дня), а також кнопка поширення на Facebook для кожної цитати.

Розробники з компанії Appgress Руслан Романюк та Іван Мазур пояснюють, що невдовзі вони додадуть можливість поширювати цитати із застосунку також і в інші соцмережі, зокрема в Twitter.

Джерело: ДивенСвіт

Світлина: news.ugcc.ua