«Відкрита Церква» пропонує вам стати творцями новин!

sviatoslav_questionУ найближчій програмі «Відкрита Церква», яка вийде у прямий ефір 17 січня о 16:00 год., буде започатковано нову рубрику – «Актуальне запитання до Блаженнішого Святослава». Якщо ви хочете дізнатися, що думає або як коментує Глава УГКЦ певну подію, проблему або явище в житті нашого суспільства – ставте свої запитання! І ви отримаєте персональну відповідь під час найближчого прямого ефіру з Блаженнішим Святославом.

«Дотепер наперед анонсувалася тема чергової програми «Відкрита Церква» з Блаженнішим Святославом і всіх охочих запрошували ставити свої запитання відповідно до теми програми. Ми свідомі, що життя динамічне і актуальна в цей момент подія чи явище може потребувати авторитетного коментаря Глави Церкви. Тому й започатковуємо таку рубрику, де можна подати запитання, яке відхиляється від теми програми. Віримо, що це стане ще однією нагодою для діалогу з нашим Предстоятелем», – у коментарі пояснив о. Ігор Яців, ведучий програми «Відкрита Церква».

Запитання до Глави УГКЦ можна лишати в коментарях на сторінці Zhyve.tv у Facebook. Їх можна також надіслати на електронну адресу редакції zhyveproject2016@gmail.com.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ