«Моліться і працюйте»: Прилбичі вшанували пам’ять Патріарха Любомира молитовно-мистецьким заходом

В рамках ювілейного року, яким УГКЦ відзначає 90-ліття з дня народження Патріарха Любомира, село Прилбичі ушанувало пам’ять видатного Глави УГКЦ особливим молитовно-мистецьким заходом. Про це прилбицька парафія УГКЦ інформує на своїй фейсбук-сторінці.
 
Зустріч під назвою «Моліться і працюйте» відбулася 24 червня 2023 року в храмі на честь Праведного Митрополита Андрея та блаженного священномученика Климентія Шептицьких УГКЦ. Один із найвідоміших висловів Патріарха Любомира не даремно став гаслом заходу, адже святкова зустріч поєднала в собі молитву з інтерактивно-пізнавальною імпрезою. «Приклад і повчання блаженнішого є дуже актуальними для нас, людей 21 століття, бо бути людиною – це завжди важко, але докладати зусиль для того точно варто!» – підкреслили на сторінці прилбицького храму.
 
 
Парафіяльна спільнота організувала зустріч спільно з відділом культури, молоді і спорту Новояворівської ОТГ. Долучилися до неї священнослужителі Львівської Архиєпархії, тріо дівчат з парафії апп. Петра і Павла м. Новояворівськ та вихованці народного дому с. Прилбичі. В рамках заходу була звершена Божественна Літургія та Панахида за Блаженнішим Любомиром – їх звершив парох Прилбич о. Андрій Стадницький. Учасники заходу мали можливість ближче познайомитися із постаттю Патріараха через цікаві доповіді про його життєвий шлях і широку діяльність, а також взяти участь у мистецькій програмі.