Молодь Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошують на Форум Дружби у Новосілці

forum druzhbyЗ 14 по 16 серпня у Новосілці триватиме Молодіжний форум дружби. Захід організовують щорічно. Цього року, з нагоди святкування 150-річчя від дня народження митр. Андрея Шептицького і 200-річчя від дня народження о. Івана Боско, було вирішено зробити один спільний форум, не лише для молоді Пустомитівщини, а й для всієї Львівської архиєпархії УГКЦ.

Святкуючи ювілей цих двох великих вчителів молоді – отця Боско та митрополита Андрея, на форумі пануватиме сприятлива атмосфера, щоб духовно збагатитися: послухати цікаві історії з їхнього життя, роздумувати над їхніми словами, подискутувати в групках та помолитися на чуваннях.

Цьогорічний Форум триватиме на території відпустового місця і чудотворного джерела в с. Новосілка (Раківець), що передані під опіку Салезіянському Згромадженню.

На захід запрошують усіх охочих: молодь, хлопців та дівчат віком від 12-ти років. Тут буде  хороша можливість для доброго відпочинку, духовної віднови, молитви, радощів і забав.

Також відбудеться нічний концерт, на який запрошено усіх, хто має музичний талант і хоче прославити Бога піснею, а відтак планується ватра та написання Маніфесту Дружби. Крім цього будуть різні веселощі: банси, співи, ігри та розваги.

«Ми усі повинні об’єднатися у Христі» – основне гасло цього з’їзду. Про важливість теплої дружньої атмосфери свідчить і сама назва заходу – Форум Дружби, адже лише як спільнота, перебуваючи у єдності, молодь зможе подолати труднощі й виклики, які перед нею постають.

Усім учасникам слід мати з собою намети, теплий одяг на ніч та посуд для їжі, адже організатори забезпечують польову кухню та безкоштовне харчування.

На молитовній частині заходу будуть присутніми єпископ-помічник Львівський, преосвященний владика Венедикт (Алексійчук), отець Микола Фредина, отці Салезіяни і духовенство Львівської архиєпархії УГКЦ.

Захід організовують Отці Салезіяни, ЛМГО «Українська молодь – Христові» та БО Фонд «Разом для молоді».

Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефону: 0982517106 (п. Люба), 0972828521 (п. Анастасія).