Молодь Львівської єпархії УПЦ вітала з різдвяними святами дітей, літніх людей та військових

5У дні Різдвяних свят, молодь Львівської єпархії УПЦ, на чолі з Головою єпархіального відділу у справах молоді протоієреєм Назарієм Швецьом, відвідала з Різдвяними концертами та виставами заклади Львова та області. А саме: дитячий будинок, лікарню, госпіталь та геріатричний центр.

Зокрема молодь вирушила в м.Новий Милятин, де в місцевому дитячому будинку привітала дітей зі святами та показали цікаву Різдвяну виставу, а також побажала усім присутнім Милості Божої у їхньому житті. Після чого діти отримали солодкі подарунки і подякували за відвідини.

З Різдвяною виставою активні миряни завітали і до дітей, які лікуються в Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні. А для дорослих, які там перебувають, був презентований Різдвяний концерт. На ньому розповіли про історію свята Різдва Христового, виконали багато колядок, побажали якнайшвидшого одужання, а також роздали присутнім солодощі та фрукти.

Відвідини продовжилися у Геріатричному центрі Львова (Будинку престарілих) та Львівському обласному клінічному госпіталі прикордонних військ. Мешканців центру привітали Різдвяним концертом та подарунками. А для тих, хто не може самостійно пересуватися принесли радість Різдва співом колядок в їхні палати та у відповідь почули щирі слова вдячності за візит.

Для військових прикордонників, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, молодь виконала Різдвяну виставу та співала колядки, а також побажали їм міцного здоров’я та благополуччя.

За матеріалами: upc.lviv.ua