Молодь Львова взяла участь у міжрелігійному тренінгу від Європейської Комісії

12334089_10205424559200558_1195019677_oУ середині листопада, поблизу Єревану, столиці Вірменії, відбувся тренінг: «У що вірить молодь». Тридцятьом учасникам проекту із Туреччини, Естонії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Німеччини, Грузії, Данії, Португалії, Франції та України, віком 22 – 35 років, за десять днів навчання вдалося, крім конструктивного діалогу, створити підвалини для справжньої дружби і співпраці.

Тренінг відбувся з ініціативи організації Jugend Bildung und Kultur (JUBUK) за сприяння ERASMUS+. З України участь в проекті взяли Ірина Лазуркевич, Оксана Крутій та Руслана Ткаченко за підтримки львівського Центру міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас» («Libertas»). Таке навчання було орієнтовано на молодих людей, які беруть участь в різних молодіжних проектах, зокрема міжрелігійного спрямування, з метою підтримки їх професійного розвитку.

Захід відбувався в готельному комплексі в горах, що в Агревані, неподалік столиці. Організатори заходу поселяли учасників із представниками протилежних релігій та країн. Крім того, самі тренери об’єктивно спілкувалися з молодими людьми, що сприяло глибшому вивченню релігійної та культурної спадщини одні одних.

За словами директора Центру «Лібертас» Тараса Дзюбанського, «Проект «What YOUth believe — Interfaith Dialogue in Youth Work» — приклад вдалого міжкультурного та міжрелігійного обміну молоді. Такі заходи сприяють порозумінню між культурами, релігіями та народами».

Тренінг складався з ігор, обговорень, дискусій. Учасники проекту відвідали храми Вірменської апостольської церкви, місцеву мечеть та буддистський центр.