При Покровському соборі УПЦ КП для молоді започатковують братські студії

12335923_1043938472317638_370570919_nУ Львові при Покровському соборі Української Православної Церкви Київського Патріархату (вул. Грушевського, 2) започатковують братські студії. Заняття розпочинаються вже цього тижня у п’ятницю, 11 грудня, о 19.00 год. і відбуватимуться щоп’ятниці.

До участі запрошують молодь.

Львівські братські студії утворилися з благословення владики Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП.

Заняття відбуватимуться у формі викладу теми та обговорення. Вивчатимуть богослів’я, Священне Писання (Старий і Новий Завіт) та Церковну історію. Навчатимуть священики кафедрального собору, які є також викладачами Львівської православної богословської академії. Серед них: о. Артемій Бабленюк, о. Михайло Сивак, та інші.  Розмовлятиме з молоддю під час студій також владика Димитрій, доктор церковно-історичних наук.

«Церква завжди окрім головної місії звершення Таїнств і богослужінь проводила зустрічі з молоддю. У древній Церкві був цілий інститут оголошених, тобто тих, хто готувався до хрещення і проходив навчання головних догматів християнства. Пізніше були братські школи, на даний час – недільні школи, крім того, практикуються різноманітні курси, зустрічі, реколекції. Тож ми вирішили організувати Львівські братські студії.  Мета таких зустрічей – вивчення істин християнської віри» – розповідає один з ініціаторів студій о. Михаїл Сивак.

Ті, хто завершить студії та успішно складе іспит чи представить свій проект, отримають сертифікат катехита, який дасть змогу стати викладачем парафіяльної недільної школи.

Детальна інформація за телефоном:

(096) 450 40 00 (Марія)