Молодь з організації Eleos-Львів допомагає потребуючим харчами під час карантину. Як долучитися

Карантин – це виклик для багатьох. На допомогу у складних життєвих обставинах приходять волонтери. Серед них, активна молодь із організації “Eleos-Lviv”, яка діє при Львівсько-Сокальській єпархії ПЦУ.  За час карантину у співпраці із “Соціальними службами Львова”, екуменічним проектом “Covчег”, вдалося забезпечити львів’ян, які опинилися у складних життєвих обставинах, десятками продуктових наборів. Про це розповів керівник організації “Eleos-Lviv”, студент Львівської православної богословської академії ПЦУ, Іван Данилів:

“У загальному, ми змогли доправити близько 40-ка продуктових наборів. Під час карантину ми не лише допомагали харчами, але й засобами індивідуального захисту. У “Охматдит” ми надали маски, респіратори та рукавички. Все завдяки благодійникам, які жертвували кошти на рахунок організації “Eleos”, це не були значні фінанси, бо ми ще молода організація, але допомагали чим могли. У цей складний для всіх час, допомога потрібна не тільки людям, а й тваринам, тому цього тижня, хочемо допомогти Домівці врятованих тварин”. 

Волонтер організації Надія Козак зізнається, що благодійність – це надзвичайно важлива частина життя:

“Коли я беру участь у благодійності, роблю діла милосердя, то відчуваю таке щастя, яке не можна передати словами, і відчуваю, що проживаю життя не даремно і є корисною іншим”.

 Додамо, що кожен охочий може стати благодійником, і таким чином підтримати літніх людей, багатодітні, а також кризові родини,які особливо потербують уваги під час карантину.

  Долучитися до проектів Eleos-Lviv можна фінансово: номер карти: 5168755530117726 – Данилів Іван (ПриватБанк), а також ставши волонтером організації, написавши на її Фейсбук