Молодь з усієї України запрошують на унікальний фестиваль до Львова

афіша 1У Львові активно готуються до молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії», який відбудеться 23-26 липня. Захід є одним з етапів підготовки до Світового дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові.

Молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії» пропонує унікальне поєднання цікавого відпочинку та духовного розвитку. Сучасна християнська музика, «Вільний університет», духовна програма, вечірня ватра, нічний музичний марафонта ще багато інших сюрпризів готують для молоді зі всієї України.

Програма фестивалю дуже насичена, кожен учасник зможе знайти щось для себе. Організатори готують різні майстер-класи, тренінги, концерти християнської музики, театральний фестиваль «На крилах вітру», відкриті екскурсії, флеш-моб, цікавий квест та багато іншого. Для молоді працюватимуть спортивні майданчики, творчі майстерні,  а також «Вільний університет» з цікавими спікерами.

«Ми розуміємо, що в країні зараз складний час, проте «Вітер На-Дії» – це не розважальний захід, це подія, яка об’єднує молодь, активізує її до дій в громаді. У цей складний для країни час ми хочемо показати, що надія є. А ще показати молодим людям, що багато залежить від нас. Якщо ти бажаєш діяти, бажаєш робити цей світ кращим – ти це можеш», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Також в рамках фестивалю  відбудеться унікальна акція «Розкажи Папі про Україну». Представники різних молодіжних християнських організацій України напишуть найдовший лист Папі Франциску про нашу країну.

Молоді люди, які приїдуть з інших регіонів, матимуть можливість жити при  львівських парафіях  та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії  УГКЦ Львова.

Організатори запрошують молодь Буковинивзяти участь у фестивалі. Вперше «Вітер На-Дії» був проведений минулого року, участь у ньому взяло близько 1000 молодих людей. Цього року організатори очікують біля 3 тис. учасників.

Фестиваль «Вітер На-Дії»  головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, яка допоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів. «Вітер На-Дії» – це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного. «Вітер На-Дії» може змінити тебе!

Участь у фестивалі потребує реєстрації. Зареєструватися можна, зайшовши на сайт «Дивенсвіт» –  http://dyvensvit.org/festival/pro-festyval/ або безпосередньо під час фестивалю. Проте організатори просять усіх гостей, і львів’ян також, реєструватися наперед, щоб забезпечити усе необхідне для усіх учасників.

Організатори події – Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.

Деталі: Ірина Максименко, о.РостиславПендюк096 466 99 85, 063 424 50 42.