Молодіжний хор “Аксіос” шукає нових учасників. Як долучитися

Молодіжний хор “Аксіос” храму святого Архистратига Михаїла при монастирі монахів студитів у Львові шукає молодих (віком від 16 до 35 років), талановитих, активних християн, готових частинку життя присвятити Господеві. Особливо звертаються до хлопців – тенорів та басів.

“Якщо Ви маєте добрий слух, гарний голос, знання музичної грамоти, можливо досвід співу в інших колективах, трохи вільного часу і бажання послужити своїм талантом Богові, нашому хору та всім тим, для кого ми співаємо, то запрошуємо приєднатися до нашої співочої спільноти. Гарантованому з нами буде важко, бо доведеться багато працювати, але разом з тим цікаво і весело”, – зауважують хористи.

Та додають, що спів у церковному хорі – це не тільки спів разом. Це ще й спільна молитва, реколекції, духовне зростання, спільне святкування відпочинок та розваги.

Якщо Ви бажаєте стати одним із “Аксіосу”, то просять зголошуватися до керівника хору – Марти Карапінки за телефонами 097 217 8369 та 093 775 66 90, або приходити в неділю на Літургію о 9:00 в Церкву Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22)