Молодіжний молитовний Майдан – продовження Всеукраїнського з’їзду молоді “Вітер На-Дії”

zarvanycja_mmmМолодіжний молитовний Майдан – саме таку назву отримала нічна програма, яка чекає молодих паломників Всеукраїнської прощі до Зарваниці у ніч з 19 на 20 липня.  Як повідомляє Дивенсвіт, організатори підготували концерт, однак цього року, зважаючи на ситуацію в України, він матиме не розважальний, а духовно-патріотичний характер. Організатори просять молодь взяти з собою синьо-жовтий стяг.

Співорганізатор заходу Роман Демуш наголосив, що Молодіжний молитовний Майдан, який відбудеться в рамках Єдиного Молодіжного простору у Зарваниці, можна назвати продовженням Всеукраїнського з’їзду молоді “Вітер На-Дії”, котрий відбувся 10-13 липня у Львові.

“Концепція Молодіжного молитовного Майдану на Співочому полі Зарваниці побудована таким чином, щоб донести до молоді потребу молитви за Україну в часі війни, – розповів співорганізатор заходу Роман Демуш. – Ключова думка: у Бозі є наше спасіння, справжня радість і умиротворення. Оцим твердженням ми не маємо на меті абстрагувати молодіжне середовище від реальності, в якій живемо (мається на увазі воєнні дії), однак і не хочемо “заганяти” молодь у ще більшу депресію. Молодь потребує радості у Господі, а радість у Ньому можлива, коли віримо, що Він є Спасителем і нашим Відкупителем”.

Детальніша програма прощі тут