8 років служіння Богу й Україні: у Гарнізонному храмі молитовно відзначили річницю відкриття

Сьогодні 6 грудня 2019 року, у День Збройних Сил України, минає 8 років, відколи Гарнізонний храм св. апостолів Петра і Павла у Львові, відчинив свої двері для вірян.  Раніше у стінах храму було книгосховище, але силами священнослужителів і вірян храм 8 років тому отримав нове життя. З цієї нагоди звершили Божественну Літургію, яку очолив настоятель Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла, Владика-номінат Степан Сус у співслужінні із Собором священиків.

“Хотів би згадати сьогодні усіх курсантів,які переносили із нашого храму книги. 140 книжок перевезли, 30 машин стелажів.Було багато курсантів, які й до сьогодні згадують ті часи. Приблизно 20 з них я вінчав у цьому храмі. Навіть вже випускник приїхав з Одеси, щоби тут повінчатися, бо пригадує, що вивозив книги, допомагав, щоб цей храм був відкритим. За цей час від відкриття ми у нашому храмі мали орієнтовно 600-650 шлюбів і 1110 Хрестин. Минулого тижня було 1111 Хрестин. Тому храм наш живе. Життя продовжується. І сьогодні, це свято нашого храму воно крайнє для мене у якості настоятеля. Наступного року вже святкуватиму у іншій іпостасі, у Києві. Мені дуже приємно, що я 8 років присвятив Гарнізонному храму і приблизно 16 років Збройним Силам України, зокрема курсантам Академії Сухопутних військ” – наголосив Владика-номінант Степан Сус.

 

Додамо, що Гарнізонний храм св.апостолів Петра і Павла був своєрідним тилом Майдану, парафіяни храму, капелани дуже активно долучилися до волонтерського руху на підтримку української армії у найскладніший час. За місяці війни львів’яни у цьому храмі зібрали мільйони на підтримку українських воїнів.