Молитва з нагоди свята Ід-Аль Фітр відбулася у Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада

Сьогодні вранці, 4 червня 2019 року, у Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада у Львові відбулася молитва з нагоди свята Ід-Аль Фітр, або Ураза-байрам. До події долучилися численні молільники. У коментарі сайту “Духовна велич Львова” імам центру Мурат Сулейман розповів:

У мусульман є два свята Ід-Аль Фітр – це свято Розговіння і Ід Аль-Адха ( також називають Курбан-байрам) – свято жервтопринесення. Сьогодні ми святкували Ід-Аль Фітр, так як постили, тримали Рамадан. І на завершення цього Священного Місяця у нас є свято. Ми відзначаємо його молитовно, хвалимо Господа. Також читається молитва. Є їжа, запрошуємо гостей. Суть цього свята релігійна. Під час свят ми завжди поминаємо Всевишнього Бога. І другий аспект – це радість. І зокрема цю радість ми маємо принести бідним, тим, хто потребує допомоги”.

Відтак наприкінці Рамадану мусульмани складають пожертви. Особа на завершення посту дає 100 грн потребуючому. І ця пожертва немов виправляє помилки,які мусульманин допускав під час Рамадану.

Також імам Ісламського культурного центру Мурат Сулейманов записав відео-привітання зі святом Ід-Аль Фітр.У зверненні імам зазначив:

“Шановні мусульмани Львова та України! Вітаю Вас із настанням свята Ід-Аль Фітр. Бажаю, щоб наш піст та добрі справи були прийняті у цьому благословенному місяці. Бажаю,щоб ті цінності, до яких закликає місяць Рамадан, залишилися з нами у нашому щоденному житті.Нехай, Всевишній буде нами задоволений!”.

ФОТО із фб-сторінки Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада