Монахи-студити зарошують на Біблійні курси до Свято-Іванівської Лаври у Шевченківському гаю

12219374_512146045634902_7406751341658973445_nПри монастирі Свято-Іванівська Лавра, монахів студійського уставу (м. Львів, Вул. Чернеча Гора, 1, що знаходиться на території Шевченківського Гаю поруч із Кривчицькою Церквою) щоп’ятниці проводитимуть біблійні зустрічі “Сторінками Вічної Книги”. Перша зустріч вже сьогодні, 4 грудня у виставковому конференц-залі музею (поруч із приміщенням монастиря). Початок о 20.00 год. Курс занять безкоштовний.

Щоразу після спільної Ісусової молитви учасники слухатимуть лекцію присвячену Біблії та переглядатимуть корисні матеріали на телеекрані.

Зокрема сьогодні ієрм. Лука (Михайлович) прочитає лекцію на тему «Біблія – Священна Книга Одкровення і Завіту».

Детальна програма зустрічі (4 грудня)

Біблійні зустрічіЗагалом навчання складатиметься з двох курсів: Старозавітній Канон Святого Письма, Новий Завіт. Термін навчання кожного з них – 1 рік. Курс можна буде вивчити також через індивідуальні заняття і прослуховування запису лекцій.

Важливим аспектом навчального процесу буде самостійне опрацювання і вивчення матеріалу, який буде пропонуватися на заняттях і виставлятися на нашій фейсбук-сторінці!

Окрім лекційного викладу у відвідувачів буде можливість наживо поставити запитання керівникові заняття в кінці лекції, поділитися власними думками, а також буде можливість дискусії.

«Причиною організації такого курсу було прохання групи прихожан нашої обителі вивчати Священне Писання, краще зрозуміти його зміст, дізнатися більше про важкі і малозрозумілі місця Біблії, навчитися ставити його на живе і осмислене служіння для свого духовного життя» – зазначають монахи.

Зустрічі відбуватимуться щоп’ятниці о 19.00 год. Однак у першу п’ятницю місяця – о 20.00 год.

На лекції обов’язково слід приносити з собою Святе Письмо, а також записник для конспектування.

Контактний телефон керівника біблійного курсу ієрм. Луки (Михайловича)
(098) 52-81-785