Монахи Святоуспенської Унівської Лаври подолали COVID-19. Двері монастиря відчинено

Про це повідомили на фб-сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Раніше монахи інформували, що серед них є ті, хто занедужав на COVID-19 і двері монастиря були зачинені для вірян.

“Возлюблені у Господі брати та сестри, хочемо повідомити Вас, що час карантину в Унівській Лаврі завершений, всі браття одужали і двері нашої обителі відкриті для всіх вірян. Рівнож висловлюємо щиру подяку усім людям доброї волі, які в час нашої затяжної недуги підтримували нас молитвою, моральною підтримкою, подавали допомогу, як фінансово так і продуктами харчування. Ми, направду, увесь той час почували себе захищеними Вашою увагою і по-особливому досвідчили як Господь Бог любить нас через Вашу присутність у непрості хвилини в житті Лаври та благі вчинки Ваших рук.
Нехай Всемилостивий Небесний Отець винагородить усіх Вас потрібними ласками за ВАШ ТАЛАНТ СЕРЦЯ. Бо коли ми віддаємо серце іншій людині, іншим людям, ми віддаємо його Господу, тому що Він сказав:”Те, що ви зробили Моїм братам меншим, ви зробили й мені”

З подякою та молитвою,
ченці унівські”