Відео католицьких черниць стали “вірусними” і збирають тисячі переглядів. Ви маєте це побачити!

Головною натхненницею вірусних відео є сестра Ханна − одна з п’яти монахинь монастиря кармеліток у селі Вогелензанг. Вона приєдналася до монастиря чотири з половиною роки тому.

Монахині у Tik-Tok

Монахині у Нідерландах вирішили вивести монастир «у нове тисячоліття» і створили сторінку у Tik-Tok

Gepostet von hromadske.ua am Freitag, 14. August 2020

Спочатку с. Ханна створила профіль як жарт: вона побачила профіль дівчини, яка показувала свою колекцію одягу, і вирішила жартома створити відео про «моду в монастирі», у якому монахині носять однаковий одяг щодня. Ролик швидко набрав 65 тисяч лайків.

Відтоді сестри почали знімати кілька відео на тиждень, використовуючи тренди та популярні аудіо на платформі, щоб створити свою «монастирську» версію. Найчастіше у відео з’являється Ханна та кандидатка Санна, також у зйомках беруть участь інші монахині та навіть їхні домашні тварини.

Монахині використовують свій профіль у TikTok не лише для розваг, а й для просвітництва, часто відповідаючи на цікаві запитання користувачів.

«Ми хочемо показати людям, що ми все ще існуємо, і монахині такі ж нормальні люди, як й інші. Як правило, якщо ви бачите сестру на вулиці, то навряд підійдете до неї, але в TikTok монахині більш відкриті. У нас відчинені двері, і користувачі можуть запитати що завгодно», − розповідає с. Ханна.

Сестри  кажуть, що через TikTok отримали кілька запитів від дівчат, які теж хочуть стати монахинями.

За матеріалами https://www.wonderzine.com.ua/

та Громадське