Монахиня зі згромадження сестер св. Вікентія де Поль отримала відзнаку імені Олени Степанівни

З нагоди Дня Львова сьогодні, 7 травня, міський голова вручив на урочистій сесії у Львівській міській раді відзнаки імені Олени Степанівни трьом львів’янкам.

Так, відзнаку отримала сестра Петра (Процак) – асистент генеральної настоятельки згромадження «Милосердні сестри св. Вікентія де Поль» – за молитовність і щиру місіонерську працю, любов до свого народу та з нагоди Дня міста Львова.

А також голова Львівської міської громадської організації «Союз Українок» Базилюк Ксенія – за активну громадянську позицію, високий професіоналізм, сумлінну працю, гідне збереження українських традицій та з нагоди Дня міста Львова; Островська Катерина – доктор психологічних наук, професор кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, голова товариства «Родина Кольпінга» – за активну громадянську позицію, високий професіоналізм, сумлінну та віддану соціальну працю, турботу за людей з особливими потребами та з нагоди Дня міста Львова.

Нагадаємо, відзнаку імені Олени Степанівни створили минулого  року з метою вшанування пам’яті науковця та громадської і військової діячки Олени Степанів. Відзнака передбачена для жінок, які самовідданою працею зробили значний внесок у розвиток освіти, науки, культури та громадської сфери Львова