Мощі Святого Івана Павла ІІ будуть виставлені для почитання у Львові впродовж 10 днів

Папа Іван Павло ІІУ рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля до Львова вчора привезли мощі св. Івана Павла ІІ. Їх привезли із Кракова до Львова на прохання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука і виставили для привселюдного почитання у Соборі Св. Юра. Мощі будуть виставлені для почитання впродовж 10 днів. Собор Св. Юра відчинений щоденно з 7.00 до 20.00 год.

«Ми сьогодні особливо згадуємо Святого Папу Івана Павла ІІ, який був великим провісником і захисником воскресіння нашої Церкви. Його мощі ми сьогодні урочисто будемо почитати і винесемо для привселюдного почитання у нашій церкві. Сьогодні Господь Бог кличе нас бути християнами нового часу і своєю вірою ділитися з іншими людьми» – зазначив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у неділю, під час Божественної Літургії у Соборі Св. Юра. Повідомляє прес-служба ЛМР.

Також Блаженніший наголосив: «У цей день, коли Україна вибирає своє майбутнє, коли вкотре мусить вибрати свободу і волю у Христі Ісусі, ми питаємо себе: «Що Господь Бог сьогодні через нашу Церкву хоче сказати Україні? Скільки похоронних процесій за вбитими Героями сьогодні прямує через брами наших міст і сіл? Скільки матерів сьогодні оплакує своїх дітей і з ними, начебто, втрачає своє майбутнє? Що сьогодні Церква має сказати цим матерям?». Ми відчуваємо, що сьогодні Бог несе нашому народові слово: «Не плач, бо Я з тобою». Той страх і непевність, які сьогодні переживає кожен з нас, Господь торкає своєю життєдайною десницею і перетворює їх на трепет перед Його всемогутньою присутністю між нами… Сьогодні ми як ніколи повинні пережити у серці правду про те, що Господь навідався до свого народу. У Ньому є наша свобода, наше життя, наша надія, наше воскресіння. Нехай Всемилостивий Господь через нашу Церкву сьогодні висловить слово потіхи до свого народу».