Зустріч голів єпархіальних екуменічних комісій УГКЦ

екуменізмВ Києві, 29 та 30 жовтня, відбудеться зустріч голів єпархіальних комісій Української Греко-Католицької Церкви для сприяння єдності християн . Участь у заході візьмуть представники комісій українських та закордонних єпархій.

Представники комісій зустрінуться з Блаженнішим Любомиром (Гузаром), Папським нунцієм в Україні архиєпископом Томасом Галліксоном і представниками Всеукраїнської Ради Церков. Також запланована зустріч з провідними релігієзнавцями та богословами різних конфесій в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві, на якій обговорять деякі питання, зокрема постійний духовний розвиток представників комісії, екуменічну підготовку та формацію майбутніх священиків у семінаріях і вищих школах єпархій. Повідомляє Комісія УГКЦ у сприянні єдності християн.

Учасники зустрічі запропонують орієнтовні плани роботи на 2015 рік, серед яких важливим пунктом буде організація Тижня молитов за єдність християн та презентація нового екуменічного видання комісії.

Завершиться зустріч 30 жовтня спільною молитвою у Патріаршому соборі Воскресіння Христового за мир в державі та єдність церкви.