Спільноти молоді у дусі Тезе житимуть в Україні

Croix_de_Taizé-700x470

До літа 2015 року невеликі групи молоді житимуть разом кілька тижнів в українських містах або селищах, щоб свідчити про Євангеліє і розділяти радощі та труднощі тих, хто там проживає.

Напередодні великого зібрання, яке відбудеться в Тезе в серпні 2015 року, спільнота прагне поглибити з молодими людьми по всьому світу роздуми щодо нової солідарності, яка може привести людство ближче один до одного, створюючи універсальне братерство. Щоб зробити ці роздуми більш конкретними, з липня невеликі групи молодих людей були відправлені в різні країни як «Невеликі тимчасові спільноти», для того щоб молитися, відвідати християн різних церков, допомагати з соціальними проектами. Це тимчасові ініціативи, тривалістю кілька тижнів. Вони складаються з молодих людей, а не братів спільноти.

Молодий француз, Ілан написав про свої враження від перебування у Києві: «Я зрозумів, що це дуже важливо для людей тут бачити, що деякі люди готові приїхати, щоб зустрітися з ними в нинішній ситуації».

Ритм життя у таких групах задається через спільну молитву тричі на день. Також проводяться парафіяльні та громадські заходи, відвідування самотніх або страждаючих, які відбуваються спільно з місцевими християнськими громадами. Три брати Тезе приїдуть в Україну для зустрічей у вересні та жовтні. Крім того, вони планують відвідати кілька міст України, серед них і Львів.

З 13 вересня по 9 жовтня невелика спільнота існуватиме в Києві за адресою вул. Володимирська 37. Приєднатися до молитви спільноти можна о 8:15 і о 20:00.

Зателефонуйте перед візитом: +380 93 694 1981; +380 93 05 88 690; +