“Моє завдання сказати як Господь хоче бути з нами”: 5 духовних настанов від сестри Ліджі Пайяпілі

Пропонуємо до Вашої уваги 5 цитат- духовних настанов від сестри Ліджі Пайяпілі.

Людина повинна прийти до Бога через покаяння. Воно зцілює нашу душу, що набагато важливіше, аніж зцілення тіла. Зцілення часто приходить після покаяння.
* Якщо Бог торкається серця людини, вона зцілюється. Через хворобу, як у випадку зі мною, Він приводить людину до себе. Хвороба – ще не катастрофа. І смерть – не катастрофа

 *Дуже мало приймати Таїнство Сповіді тільки перед Великоднем. Це погана тенденція у всіх нас. Душа через Сповідь робиться чистішою, тож чому ми там мало сповідаємось?

*Бог мені сказав це, і я постійно пам’ятаю: “Передай моїм дітям, як Я прагну бути з ними, жити в їхніх серцях”. Моє завдання — не зцілювати, а сказати, як Господь хоче бути з нами.

*Я вірю, що Бог кличе нас різними дорогами.

Довідка

Сестра Ліджі Пайяпілі (Ligy Payyappilly) народилася 24 грудня 1973 р. у місті Ангамалі (штат Керала, Індія) в багатодітній родині (9 дітей) Анні та Варгіса Пайяпілі. Батько працював у торговій сфері, мати — домогосподарка. 1989 р. Ліджі вступила до монастиря Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Індії, штат Керала, провінція Сан-Джо. Перші обіти склала 1992 р., довічні — 1999 р. За освітою — вчителька англійської мови.

На прохання генеральної настоятельки Згромадження, 2000 р. приїхала на місії в Україну (до Києва). Та вже 2001 р. захворіла на туберкульоз кісток і цього ж року повернулася до Індії, щоб там провести решту свого життя. Після двох років страждання отримала цілковите зцілення (2003) і за спонукою генеральної настоятельки повернулася в Україну (кінець 2003). 2004 року започаткувала спільноту Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк на Закарпатті (с. Павшино, Мукачівський р-н.).

Сьогодні с. Ліджі — делегаційна настоятелька Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Україні, а також магістра новіціату. Провадить численні реколекції, духовні зустрічі, молитви за фізичне та духовне зцілення.

За матеріалами сайту Львівська пошта та різних інтернет-джерел