” Моє завдання — ​сказати, як Господь хоче бути з нами”. 5 цитат сестри Ліджі, які надихають

Із настанов сестри Ліджі Пайяпілі 
* Люди хворіють через неправильне розуміння багатьох речей, відсутність гармонії в житті, розчарування в тому, що все не так, як би того хотілося, непрощення інших. Необов’язково бути злим, робити зло іншим, аби захворіти. Просто проблеми і переживання перетворюються на симптоми.
* В українців немає стабільності, причому в жодній сфері – усе завжди стрімко змінюється, люди втрачають роботу, гроші, стосунки… Щойно починаються проблеми в сім’ї – люди розлучаються, а треба подумати, зважити, потерпіти одне одному, намагатися порозумітись. Не кажу, що в Індії нема неблагополучних сімей, що ніхто не розлучається, але в нас є розуміння: якщо пара вінчалася, значить чоловік мусить бути добрий для жінки.
* Людина повинна прийти до Бога через покаяння. Воно зцілює нашу душу, що набагато важливіше, аніж зцілення тіла. Зцілення часто приходить після покаяння.
* Часто люди приходять до мене і кажуть, що вже все перепробували, але нічого не допомагає. “От і добре, – відповідаю їм у таких випадках. – Тепер знатимете, що вас зцілив Бог!”
* Якщо Бог торкається серця людини, вона зцілюється. Через хворобу, як у випадку зі мною, Він приводить людину до себе. Хвороба – ще не катастрофа. І смерть – не катастрофа.