Мультфільм «Турбо»: на шаленій швидкості до мрій, або коли неможливе – можливе

rabstol_net_turbo_04Мабуть, у кожного з нас траплялися такі випадки в житті, коли ми відчували себе менш вартісними, ні на що не здатними, бездарними, або навіть нікому не потрібними і так далі… І в той же момент прекрасно розуміли, що варто лише зібратися з думками та ще хоча б один раз спробувати, то неодмінно все вийде! Проте чи так легко це виконати на практиці? Питання, на яке не зовсім легко відповісти, на жаль…

Для прикладу, звичайний садовий равлик Тео з мультфільму «Турбо» живе неспішним життям в дуже повільному світі, де його оточують такі ж повільні сусіди і колеги по роботі. Однак найбільш за все на світі амбітний Тео мріє про супершвидкість, щоб вирватися з цього неквапливого світу, який йому вже так набрид. Проте ні друзі, ні знайомі не розуміють Тео, більше того, його мрія здається їм повною маячнею. Тим не менш, доля дарує маленькому равлику шанс дізнатися, що ж таке життя на шаленій швидкості навіть всупереч закону природи про «народжений повзати…». Адже якщо в серці горить «полум’яний мотор», а душа вірить в диво, то воно просто не має права не відбутися!

turbo-movie-poster-3Зовсім випадково Тео потрапляє в автомобільну аварію після якої у нього з’являється супершвидкість. Тож заповітне бажання хлопця виповнилося і тепер він може ганяти, немов спортивний автомобіль. З тих пір він назвав себе Турбо. Однак, маючи тепер бажану супершвидкість, Турбо ставить для себе нову ціль: перемогти в автоперегонах, в яких беруть участь тільки люди на спортивних автомобілях, оскільки впевнений, що «в кожного в житті є те, що приносить щастя!». А допомагати йому в цій нелегкій справі буде ціла команда професійних гоночних равликів під проводом Хлиста.

У той же час, потрібно пам’ятати: «У кожній гонці настає момент, коли гонщик змушений за одну долю секунди зробити свій вибір, пригальмувати, або натиснути, ризикнути, піти ва-банк, або втихомиритись  і все програти», – зазначає відомий франко-канадський гонщик та п’ятикратний чемпіон в гонках Indy 500 Гай Ганьє (самозакоханий, безсердечний і на все готовий заради перемоги. Він має хорошу репутацію і на публіці досить доброзичливий, але насправді таким не є. Гай – кумир Турбо, – авт.).

sq25_s28_f190_cc: Turbo (voiced by Ryan Reynolds) "races" to the makeshift finish line.

То чи зуміє цілеспрямований Турбо досягнути своєї мети та не розчарувати близьких, які так віддано його підтримують?

Мультфільм «Турбо» (англ. Turbo) — повнометражний анімаційний мультфільм, створений кінокомпанією DreamWorks. Режисером стрічки став Девід Сорен, а головного героя озвучив відомий канадський актор Райан Рейнольдс.

Отож, як навчає Ісус Христос: «Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому. Тож усе, чого тільки забажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви» (Матв. 7:7-8, 12). Тому ніколи не пізно пробувати знову і знову, бо життя – одне і як ми його проживемо залежить тільки від нас. Адже дуже хочеться, аби воно було сповнене яскравих подій і здійснених мрій.

Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам насичених і приємних вихідних! Нехай у вашому житті мрії здійснюються з блискавичною швидкістю! =)

Оксана Войтко

Джерела: my-hit.org, uk.wikipedia.orgcitaty.infogidonline.club  

Зображення: www.rabstol.netwww.apnatimepass.comwww.wearemoviegeeks.com