Мусульманки Львова долучилися до виготовлення окопних свічок

Активістки львівської громадської організації «Ірада» виготовляють окопні свічки для військовослужбовців на фронті. Про це пише islam.in.ua

Як зазначила активістка Дінара Амруллаєва, естафету з виготовлення окопних свічок львів’янки прийняли від волонтерок жіночої ГО «Мар’ям» із Києва: «Якось за розмовою прийшла думка допомогти армії окопними свічками. Військові зможуть використовувати їх для підігріву їжі та освітлювання невеликого приміщення. До того ж ми побачили, що наші сестри в Києві вже розпочали виготовлення таких свічок».

За словами представниці мусульманської громади Львова Аліни Мартинової, процесі виготовлення найпотрібнішими є бляшанки, бо без них багато свічок робити складно. На цьому наголосила і Дінара Амруллаєва: «Для початку ми зібрали бляшанки від консервованої продукції, ретельно їх вимили та висушили, а після розпочався процес виготовлення окопних свічок. Скільки штук удалося зробити за один день, не рахувала, адже поспішала додому щоб світло не вимкнули». 

Активістка розповіла, що січки виготовити нескладно, для цього потрібні тільки чисті бляшанки, віск або парафін і картон. За її словами, у наступні дні учасниці акції працюватимуть зі ще двадцятьма кілограмами воску, щоб виготовити свічки, які на фронт відвезуть імами-капелани Військового капеланства мусульман України.