“Ми є руками Христа у світі”, – владика Володимир про найкращу рекламу християнства

Християнство є продовженням руки Ісуса Христа у світі. Кажучи іншими словами – ми є руками Христа у світі. Це найкраща реклама християнства. У цьому переконаний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. 

Ми живемо у світі реклами

Єпископ зауважив, що ми живемо у світі реклами, яка заповнює весь медіа-простір. “Навіть, коли йде трансляція спортивних змагань, то відразу говорять хто є спонсором трансляції і конкретного спортсмена. Якщо він перемагає і стоїть на п’єдесталі, то біля нього представлено приладдя тої чи іншої фірми”, – сказав проповідник. 

Бог ненавидить гріх, але любить грішника

“Можемо собі подумати, а до чого ця реклама тут під час Святої Літургії, на якій ми чуємо слово Луки про зцілення прокаженої людини”, – продовжив архиєрей і пояснив, що  цей чоловік, про якого чуємо у Євангеліє, вважався мертвим,  як суспільно, так і релігійно. За його словами, Ісусові не були важливі приписи щодо хвороби цієї людини, а радше Йому йшлося про хвору людину.”Тому так важливо памятати, що Бог ненавидить гріх, але любить грішника”, – переконаний він.

Прослава Ісуса у Пасхальній таємниці

Ісус дотикає цю людину, – продовжує далі владика Володимри, – і вона стає здорова.  “Цікаво, що він каже нікому про це не говорити. Навпаки цей чоловік міг би зробити надзвичайну рекламу для Ісуса Христа. Сучасною мовою можна сказати, що він міг би стати піар-менеджером. Але ні, Ісус знає, що Його прослава буде у Пасхальній таємниці. Ба більше під хрестом не стояли учасники Христових чуд, а була лише горстка людей”, – наголошує єпископ. 

Християнство – це життя з дня на день

 “Бо християнство не є сенсацією чи ейфорією, а радше життям з дня на день. Саме тому Ісус пішов і молився на самоті і не кричав про оздоровлення цієї бідної людини”, – додав на завершення проповідник.