Миколай їде до військових

collage1Сьогодні, 18 грудня, Святий Миколай та його помічники їдуть до воїнів не з порожніми руками, а з численним подарунками. Там, далеко від рідного дому, наші чоловіки, батьки, сини, брати отримають частинку радості, надії й тепла завдяки Вашим щедрим пожертвам та милосердним серцям.

З ініціативи Фундації Духовного Відродження на парохіях УГКЦ у Льові вдалося провести благодійну акцію “Святий Миколай для військових” та зібрати 25 562 грн., понад 250 ящиків смаколиків та мандаринок, 100 пряників, багато різдвяних й новорічних виробів від дітей, одяг й медикаменти – повідомяють організатори.

З 8 по 12 грудня акція тривала в трьох корпусах Українського Католицького Університету, де студенти, працівники та викладачі мали можливість збирати солодощі для військових.

Безпосередньо 14 грудня у Львові відбувалися також численні заходи, які принесли щедрі плоди.

Діти з катехитичних шкіл на своїх парафіях збирали смаколики та подарунки для військових. Збір проводили у храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці, храмі Пресвятого Серця Христового, храмі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, храмі Воскресіння Господнього, храмі св. Івана Хрестителя, храмі Вознесіння Господнього, церкві святого Архистратига Михаїла. Усього було зібрано понад 250 ящиків смаколиків та мандаринок. Також діти на парохіях плели чотки, робили вервички, браслети, писали листи та малювали листівки. Молодіжна християнська спільнота «Промінь Надії» при храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці проявили ініціативу й окрім солодощів зібрали 5 771 грн.

У приміщенні Будинку офіцерів успішно пройшли майстер-класи для дітей військових, які перебувають в зоні АТО по виготовленню різноманітних новорічних та різдвяних речей: ангеликів, прикрас на ялинку, розпис гіпсових фігурок, виготовлення листівок та баранчиків. Діти мали нагоду привітати й підтримати своїх батьків, зняти відеопривітання й передати їм подарунки. «Хочемо, щоб військові зрозуміли, що ми для них дуже старалися! Бажаю всім якнайшвидше повернутися додому, і щоб в новинах не говорили, що є поранені чи ті, хто загинув. Ми робимо ангеликів й передаємо їх на Схід, аби вони були для воїнів захистом і щитом. Золотий колір, що є на ангелику – символізує зцілення, а це як ніколи важливо для України!», – поділилася враженнями дівчинка Еля.

Крім того, у рамках акції «Святий Миколай для військових» у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла відбувся благодійний вечір, де було зібрано 3 276 гривень. Прихожани церкви, львів’яни та гості міста мали нагоду зробити добру справу, жертвуючи кошти для воїнів, духовно відпочити й насолодитися прекрасним співом молодіжних та дитячих хорів храму та колективом Modus Vivendi.

Центрами збору медикаментів, одягу, грошей та смаколиків для військових до дня Св. Миколая були Архикатедральний Собор св. Юра – 3 521 грн. та Церква Різдва Пресвятої Богородиці – 9 294 грн.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на медичне забезпечення та лікування постраждалим, допомогу родинам воїнів, які загинули в зоні АТО.

Рівномірно ж і команда БО Фундації Духовного Відродження УГКЦ, і Миколай щиро вдячні усім Вам за складені пожертви. Тепер святий з нашими волонтерами може навідатися до солдат 19 грудня на Схід України, куди завезе усі Ваші подарунки: солодощі, фрукти, ліки, одяг,  новорічні вироби дітей.

Святий Миколай живе у кожному з нас! Продовжуймо творити добро і проявляти своє милосердя кожного, Богом даного дня! Допомагаймо своїм ближнім, не чекаючи за це від них дарів й подяки, робімо це від щирого серця і Господь дасть Вам набагато більше!