Митрополичий Фонд ПЦУ зводить помешкання для родин, що постраждали внаслідок російської агресії

Митрополичий Фонд Православної Церкви України завершує будівництво осель для українських родин, які втратили житло внаслідок збройної агресії російських окупантів.

Як повідомляє пресслужба Київської Митрополії ПЦУ, 20 вересня 2022 року ще одну чергу новозведених будинків передали родинам в с. Озера Гостомельської ОТГ на Київщині. Освятив і передав сім’ям помешкання Митрополит Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ зауважив, що Фонд доклав усіх зусиль, аби забезпечити людей комфортною оселею: «Радість на душі, що ми змогли втілити цей проєкт у життя, бо кілька місяців тому ми відвідали ці місця й побачили тут руйнацію. Тож у нас виникло бажання побудувати людям тимчасові будинки, щоб вони могли зустріти в них зиму. Ми покликані робити добро, проявляти любов до наших ближніх у цей складний час випробувань війною».

Проєкт, за словами мецената Андрія Мацоли, був зосереджений на селах Київщини, що найбільше постраждали – Андріївка біля Макарова, Озера та Гостомель в Бучанському районі, а також Мощун. Завдяки цьому проєкту мешканці можуть повернутися додому та відновлювати свої господарства.

Перші будинки в рамках програми допомоги постраждалим від російської агресії, було передано наприкінці серпня родинам в с. Андріївка на Київщині.

Загалом соціальна ініціатива Митрополичого Фонду отримала 20 мільйонів гривень від голови Меценатської ради Фонду Андрія Мацоли. Завдяки цим коштам житло отримають 50 родин з Київщини.