Митрополит Димитрій подякував усім прочанам з Львівсько-Сокальської єпархії та відзначив особливу місію прочан у духовному житті

Дякую отцям та прочанам Львівсько-Сокальської єпархії, які взяли участь у святкування дня пам’яті святого рівнапостольного князя Володимира Великого та Хрещення Київської Руси-України, помолилися за Божественною Літургією та пройшлися Хресною ходою від Собору Святої Софії до пам‘ятника Володимиру Великому.

Бачив багатьох причасниками святих Христових Тайн. Прочанство це великий духовний та фізичний труд. Здавна прихід до великих святинь вважалося справою побожною та благочестивою. Вклонитися святиням Золотоверхого Києва було не менш важливим для прочан, аніж відвідати Святу Землю та Гору Афон. 

Цьогоріч усі прочани мали можливість вклонитися святим мощам першого хрестителя Руси і благовісника київських круч – святого апостола Андрія Первозванного та часточці Животворчого Хреста – Древа Господнього. Ваші духовні старання бачить Бог і духовно вас усіх нагородить! Отці з м. Львова, Перемишлянського та Золочівського деканатів навіть знайшли час на спільну світлину!

Джерело: фб-сторінка Митрополита Димитрія та сайт https://www.pomisna.info