Митрополит Димитрій (Рудюк): «Війна це лихо, але й війна — очищення з усіх боків»

Не намагатися маскувати злі вчинки, використовуючи теперішній загострено-чуйний стан суспільства, закликав митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій (Рудюк). Владика наголосив, що «духовний фронт — це також оборона, перш за все від злої руйнівної сили, яка зашквалює у наших почуттях, відносинах та поведінці».

Думками з цього приводу митрополит Димитрій поділився на своїй сторінці Facebook.

Свій допис митрополит Димитрій проілюстрував образом Святого Архистратига Божого Михаїла

«Війна це лихо, але й війна – очищення з усіх боків. Це загострення наших почуттів і відчуттів до ближніх, друзів, до самого себе. Самооцінка це також справедливо. Війна це і певна суспільна криза, але це ще і суд. Ми не повинні думати, що під час війни можна десь просто перечекати», — написав львівський митрополит та продовжив думку:

«А дехто думає, що свої злі вчинки у такому надто загострено-чуйному до усього суспільстві, можна замаскувати. Пасіонарії нашого суспільства заставляють нас усіх прямо включитися в цей бій за Україну, і де б ми не були. Донатити на воїна і молитися за наших героїв, за правителів, так, так і за них теж. Духовний фронт – це також оборона, перш за все від злої руйнівної сили, яка зашквалює у наших почуттях, відносинах та поведінці».

Водночас владика Димитрій указав спосіб, як здійснити добрі наміри.

«Усе приборкуйте молитвою і зосередженістю в собі, високою самоорганізованістю. Допоможи нам Боже в наших намірах!», — наголосив він.

Також читайте: Митрополит Димитрій: «Найгірше — бути розслабленим душевно»

Митрополит Димитрій (Рудюк): «Шукаючи Бога, людина знайде себе»