Митрополит Димитрій: «Сьогоднішня подія змінить хід української церковної історії»

Нагадаємо, що сьогодні, 7 січня 2023 року, з нагоди свята Різдва Христового, в головному храмі Лаври – Успенському соборі, Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній, Предстоятель ПЦУ, очолив урочисту Божественну літургію. Про важливість цієї події для українського православ’я на своїй Фейсбук-сторінці зазначив Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Владика Димитрій:

«Христос народжується – славте! Подія, яка матиме вплив на подальші зміни в українському православ’ї. Сьогоднішня подія безсумнівно увійде в історію українського православ’я, як знакова і така, яка змінить хід української церковної історії. Українські церковні достойники, борці за автокефалію Української Церкви ХХ ст. могли служити в Софії та в ін. знакових храмах м. Києва, але у головному храмі Києво-Печерської лаври – Успенському, Блаженніший Епіфаній, як Предстоятель Православної Церкви України, служить вперше. Цієї події не може не помітити весь християнський світ і особливо православний. Отож чекаймо добрих новин…

P.S. І зверніть увагу Різдво Христове нас благословляє. Це також знакове свято для нас. Чотири роки тому ми отримали Томос про автокефалію у різдвяний Святвечір!»