Митрополит Епіфаній подякував Патріарху Олександрійському за визнання ПЦУ

Предстоятель ПЦУ Епіфаній висловив вдячність Патріарху Олександрійському Феодору II за офіційне визнання Православної Церкви України. “Господь наш Ісус Христос єднає нас всіх у любові. Сьогодні ми, православні брати і сестри, як ніколи сильно відчуваємо цю єдність. Щиро радіємо звісткам з Африки: Олександрійський Патріархат офіційно визнав автокефалію Православної Церкви України”, – написав владика на своїй сторінці у Фейсбуці.

Предстоятель ПЦУ Епіфаній висловив вдячність Патріарху Олександрійському Феодору II за офіційне визнання Православної Церкви України.

“Господь наш Ісус Христос єднає нас всіх у любові. Сьогодні ми, православні брати і сестри, як ніколи сильно відчуваємо цю єдність. Щиро радіємо звісткам з Африки: Олександрійський Патріархат офіційно визнав автокефалію Православної Церкви України”, – написав владика на своїй сторінці у Facebook.

“Висловлюю щиру вдячність Блаженнійшому Папі і Патріарху Олександрійському і всієї Африки Феодору II, який сьогодні вперше пом’янув моє ім‘я як Предстоятеля Православної Церкви України у Диптиху Православних Церков під час Богослужіння у храмі Архангелів, що розташований у Каїрі. Для наших Церков це був справді історичний момент єднання у молитві: сьогодні у той самий час я звершив Божественну літургію у храмі великомученика Димитрія Солунського на Київщині в селі Бузова, за якою також молився та поминав Патріарха Олександрійського”, – поділився митрополит Епіфаній.

Владика додав, що радіє довершенню повноцінного братнього єднання між нашими Помісними Церквами.

“Це надзвичайно велика честь — відчувати справжню братерську підтримку від одного з найдавніших Патріархатів, першого за честю після Вселенського Патріархату. Упевнений: попереду у нас насичена та благотворна співпраця — у любові, мирі та єдності, якими нас благословив Господь”, – додав Предстоятель ПЦУ.

Джерело: Релігійна Правда