Митрополит Епіфаній привітав Вселенського Патріарха з нагоди 30-річчя Патріаршого служіння

Про це повідомив Предстоятель ПЦУ на своїй сторінці у Фейсбук.

“Ваша Всесвятосте, прийміть сердечні вітання від мене особисто та від повноти Православної Церкви України з нагоди подвійного визначного ювілею, який Ви відзначаєте цими днями – 30 років обрання та інтронізації на Патріарший Престол Великої Христової Церкви у Константинополі.
Господь від юності покликав Вашу Всесвятість до служіння Церкві, готуючи до великих справ. Працюючи поруч з такими великими ієрархами Церкви, як блаженної пам’яті митрополит Мелітон та Ваші попередники патріархи Афінагор і Димитрій, Ви примножували власний досвід, розширювали пізнання, зростали духом. Тому в час, коли 30 років тому постала потреба обрати нового Вселенського Патріарха – Ви воістину були достойним понести цей хрест, що доведене і плодами трьох десятиліть Вашої Патріаршої праці.
Серед численних визначних досягнень, для повного перелічення яких не досить буде не лише листа, але навіть і великої книги, хочу назвати лише два – скликання і успішне проведення Святого і Великого Собору Православної Церкви та розв’язання українського церковного питання через скликання Об‘єднавчого Собору та надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.
Мудрість, мужність, незламність духу та жертовну любов явили Ви, здійснюючи ці великі справи. І хоча є ті серед наших братів, хто дотепер ще не усвідомив вірність всього зробленого – але у належний час і вони побачать те, що Ви побачили від початку, зрозуміють і приймуть зроблене, бо воно – на благо Церкви Христової.
Радію, що під час візиту Вашої Всесвятості до Києва Ви особисто мали можливість побачити і відчути ту любов і вдячність, яку має православний український народ до Вас. Тож цим листом дозвольте лише поновити свідчення наших незмінних почуттів братньої любові, глибокої поваги і сердечної подяки Вашій Всесвятості за все, що Ви зробили і робите для Православної Церкви загалом і для помісної Української Православної Церкви зокрема.
Підносимо за Вашу Всесвятість молитви до Бога і просимо для Вас міцного здоров’я, невичерпних духовних і тілесних сил, многих і благословенних літ служіння!””,