Митрополит Епіфаній у День Конституції: сам Христос показав, що людський закон важливий

В Україні сьогодні державне свято – День Конституції, Основного Закону, який ми як громадяни і патріоти своєї держави маємо виконувати, поважати і захищати. Можливо Конституція наша – не найкраща з можливих, не найбільш досконала, не повною мірою дієва. Але вона – наша!

Про це написав Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.

“Конституцію України ухвалили 26 років тому, «усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями…». Ці слова з преамбули Основного Закону підкреслюють визнання вагомої ролі віри для українського народу, наше прагнення керуватися у своєму житті не лише законом людським, але і Законом Божим. Сам Господь наш Ісус Христос власним прикладом показав, що людський закон є важливим, коли під час Свого земного шляху теж жив згідно з тогочасними законами, дотримуючись та виконуючи їх.

Сьогодні, в час жорстокої війни росії проти України, наші захисники боронять те, що так нахабно плюндрують загарбники – нашу незалежність, суверенність, демократію, наші права і свободи, безпеку та недоторканність людського життя і здоров’я. Тобто, все, що закріплено і гарантовано нам Конституцією.

Тому сьогоднішнє державне свято для всіх українців є особливим, бо як ніколи розуміємо важливість і необхідність захистити своє, фундаментальне, основоположне. Підношу до Бога молитву за весь український народ та закликаю Господнє благословення на всіх, хто захищає правду, закон, добро.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!” – зазначив Предстоятель ПЦУ

Джерело: “Релігійна правда”