Митрополит Епіфаній у День волонтера: «Об’єднані, українці роблять те, що увесь світ вважав неможливим»

У Міжнародний день волонтера Предстоятель ПЦУ Блаженніший Епіфаній привітав зі святом усіх людей доброї волі, які своїми зусиллями, об’єднуючись, підтримують державу і всіх, хто є у потребі: «Єдність і взаємодія посилюють громаду та суспільство, дають йому більше можливостей діяти».

Немає однієї людини, зазначає Митрополит Епіфаній, яка могла б одноосібно вмістити усі можливі таланти, але багато людей з різними талантами, співіснуючи і взаємодіючи, у єдності роблять набагато більше, ніж здатні були би порізно. 

«Гідним прикладом такої єдності і взаємодії, вибудуваної на довірі, стали волонтери – люди, які нині максимально задіюють свої таланти і можливості задля допомоги ближнім, армії і державі. Кожен діє у міру своїх можливостей, та водночас усі вони об’єднані спільною метою, спільними переконаннями та спільною любов’ю до України. Об’єднані, українці роблять те, що увесь світ вважав неможливим».
 
«Нехай ця єдність і спільність залишається з Україною на майбутнє, а Господь благословляє добрими плодами успіхів та перемог наше життя у жертовній любові та взаємній довірі», – побажав Предстоятель ПЦУ.