Митрополит Епіфаній заклав наріжний камінь кафедрального собору в Тернополі

Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив освячення наріжного каменя під будівництво кафедрального собору ПЦУ в Тернополі. Про це повідомляє пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.

Освячення відбулося 11 вересня 2022 року. Разом із Блаженнішим Епіфанієм Чин освячення звершив Митрополит Львівський ПЦУ Макарій та інші єпископи Православної Церкви України, а також духовенство єпархії. До молитви долучилися представники місцевої влади, Збройних Сил України, численні тернополяни.

«Храм, який постане ‒ постане завдяки благословенню Божому, але через наші руки. Бо кожен з нас має можливість долучитися до такої богоугодної і великої справи – побудови храму. Ми живемо у цьому світі певний проміжок часу, а храм, який буде побудований, в ньому постійно буде линути молитва до Бога» – зауважив Митрополит Епіфаній. «Нехай Боже благословення перебуває на цьому місці, на кожному із вас, щоб ми в подальшому раділи добрим успіхам побудови цього собору».

Кафедральний собор на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія постане в м. Тернополі на вулиці Чернівецькій (згідно паспорта об’єкта). Площа забудови – 576,29 м, висота – 43 м.

Джерело: pomisna.info

Фото – Тернопільсько-Бучацька єпархія ПЦУ