Митрополит Ігор став співсвятителем єпископа-помічника Івано-Франківської архиєпархії

vlIhorПід час Всеукраїнської патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич) за мир в Україні,відбулася хіротонія єпископа-помічника Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Йосафата. Співсвятителем нового єпископа став Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, повідомляє Львівська Архиєпарїія УГКЦ.

З приводу хіротонії Глава УГКЦ сказав, що відбулася історична подія – «момент, коли Господь відкрив таїнственне внутрішнє життя нашої Церкви». За його словами, цього дня єпископи зійшлися разом біля стіп Діви Марії, яка уприсутнена в образі Крилоської Богородиці. «Сьогодні владика Йосафат поклав на Божий престол своє життя і через його служіння Господь буде животворити та кормити свою Церкву. Бо завданням єпископа є навчати і проповідувати Євангеліє, освячувати народ Святими Тайнами Церкви і скеровувати люд до Бога. Нехай Дух Святий через вас освячує людей, а ваше слово буде словом Доброї Новини, якою через вас Господь хоче потішити серця своїх людей», – сказав Блаженніший Святослав, звертаючись до владики Йосафата.

Наприкінці Глава УГКЦ побажав новому єпископу, щоб Давній Галич став для нього особливим домом. Адже історія не пам’ятає, коли востаннє тут відбувалися єпископські свячення. «Однак сьогодні це сталося. Це великий знак відродження, надії і сили. Тож будьте ви тим знаком для своїх людей!» – побажав на завершення Блаженніший Святослав.