Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький відвідав зимове модульне містечко

16 лютого 2023 року в зимове модульне містечко на Сихові завітав Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький та семінаристи з Вищої духовної семінарії РКЦ у смт. Брюховичі. Про це повідомляє Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб.
 
Владика познайомився з дітьми, які проживають в містечку, а семінаристи навчили дітей пісень та разом з ними співали та танцювали. Провели спільну молитву за перемогу у війні, за воїнів та вимушено переміщених українців.
 
 
«Сьогоднішня зустріч з митрополитом Мечиславом, священниками та семінаристами з семінарії в Брюховичах була дуже теплою і радісною. Особливо зустріч сподобалась дітям, які потребують не стільки подарунків, як уваги. З митрополитом Мечиславом я розмовляв про облаштування нових теплих просторів у модульних містечках для переселенців і він обіцяв підтримати нас у цьому питанні», – розповів директор Центру соціальної підтримки Володимир Головатий.
 
В зустрічі, окрім духовенства та мешканців зимового модульного містечка, взяли участь директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львова Євген Бойко, а також Катерина Кіт-Садова.
 
За даними Львівської міської ради, у найбільшому у Львові зимовому модульному містечку на Сихові проживає понад 750 українців, які знайшли прихисток у нашому місті, рятуючись від війни. Це жителі трьох літніх містечок зі Стрийського парку, вул. Пулюя та «Маріяполісу», будиночки яких законсервували на зиму. Загалом у Львові проживає близько 150 тисяч вимушено переміщених осіб.